24 czerwca 2024

Wiarygodne dane o produktach dla klientów

Wiarygodne dane o produktach dla klientów

Każdy poszukuje tylko wiarygodnych danych, nie chce zostać oszukanym bądź wprowadzonym w błąd. Dlatego została stworzona wiarygodna i najlepsza wyszukiwarka kodów, dzięki której każdy może sprawdzić prawidłowość danych o produktach z własną bazą produktową. Każdy produkt ma swój indywidualny kod kreskowy, a przedsiębiorcy którzy prowadzą sprzedaż jakiejkolwiek grupy produktów, muszą posiadać właściwe ich oznakowania. Aby zapanować nad całą bazą danych, niezbędna jest wyszukiwarka kodów.

Tylko wiarygodne dane produktowe

Platforma internetowa to obiektywne miejsce, gdzie każdy może sprawdzić kody EAN, po uprzednim zarejestrowaniu się, aby upewnić się o poprawności własnej bazy danych bądź skontrolować jakiegoś sprzedawcę. Jeżeli ty również poszukujesz wiarygodnej bazy produktowej, baza danych o produktach będzie właściwym wyborem. Skąd to wiemy?

Wszystkie dane o produktach są danymi bezpośrednio od producentów, są zgodne z danymi systemów, a z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby baza produktowa i wyszukiwarka kodów była jak najbardziej czytelna i przejrzysta.

Co to jest numer GTIN?

Mając przed sobą produkt, posiadamy również umieszczony na nim kod kreskowy. Jest to specjalnie nadany numer GTIN, który według norm prawny musi zostać w bazie danych zalegalizowany. Wyszukiwarka kodów pozwoli sprawdzić Ci czy dane kody EAN są legalne, czy sprzedawca nas nie oszukał sprzedając produkt z innym kodem kreskowym. Warto dbać o wiarygodność, poprawność własnych baz danych oraz kontrolować kody EAN właśnie za pośrednictwem wyszukiwarki kodów.