24 czerwca 2024

Wizytówki ślubne z drukarni internetowej

Wizytówki ślubne z drukarni internetowej

Szukasz ciekawego rozwiązania na oznaczenie gości na weselu? A może szukasz inspiracji do tworzenia oryginalnego zaproszenia ślubnego? Sprawdź, jaką ofertę przedstawia drukarnia internetowa! Obecnie czasami odchodzi się od standardowego zastosowania wizytówki. Mały kartonik, który nadal jest czytelnym nośnikiem informacji o nas samych, może stać się małym dziełem sztuki, które przyciągnie wzrok i zwróci uwagę potencjalnego klienta.

Błyszczące lub matowe

Oferta wizytówek robionych na zamówienie w drukarni internetowej obejmuje dwa rozmiary:

  • 90×50 mm,
  • 85×55 mm.

Wybierz rozmiar, następnie zdecyduj się na rodzaj druku: dwustronny lub jednostronny, zastanów się i zaznacz, czy wybierasz folię błyszczącą, matową czy soft touch i lakierowanie. Wisienką na torcie idealnych wizytówek zamawianych w drukarni internetowej jest wybór kształtu narożników: prostokątne lub zaokrąglone. Z tak przygotowaną wizytówką nie masz się czego wstydzić!

Stwórz własny projekt!

Uważasz formę wizytówek za mało oryginalny pomysł? Pomyśl o własnym projekcie i stwórz małe arcydzieło sztuki. Może propozycja własnego zdjęcia, jednego spójnego motywu kwiatowego czy ulubionego cytatu natchnie Was do stworzenia wyjątkowego prezentu dla gości. Jeśli nie czujesz się na tyle pewnie, by poszaleć z własną kreatywnością, zawsze możesz zlecić komuś wykonanie Twojego pomysłu.

Eleganckie i gustowne wizytówki, oprócz zastosowania weselnego, mają także zastosowanie jakie znakomity środek komunikacji. Drukarnia internetowa gwarantuje najwyższą jakość wydruku na najlepszym papierze.