19 maja 2024

Co da Ci kurs na wózek widłowy?

Wózek widłowy

Wózki jezdniowe podnośnikowe popularnie nazywane wózkami widłowymi wykorzystywane są do transportu towarów na bliskie odległości w wielu miejscach. Operatorzy tych wózków są więc bardzo poszukiwani na rynku pracy. Nic więc dziwnego, że kurs na wózki widłowe jest bardzo popularny. Kurs na wózki widłowe to oferta skierowana nie tylko do osób prywatnych. Nasz ośrodek szkoleniowy jest w stanie zorganizować także kurs na wózki widłowe w siedzibie Klienta.

Kurs na wózek widłowy: dlaczego warto go mieć?

Osoby, które chcą pracować jako operator wózka widłowego muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe. Można je zdobyć tylko w jeden sposób: zapisując się na kurs na wózek widłowy. Program kurs na wózek widłowy obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy kurs na wózek widłowy po jego ukończeniu zyskują uprawnienia na wózki widłowe każdego typu. Więcej o tym dlaczego warto zdecydować się na kurs operatora wózka widłowego można przeczytać w artykule „Obsługa wózka widłowego”.

Kurs na wózki widłowe: program szkolenia

Kurs operatora wózka widłowego zawsze prowadzą instruktorzy z dużym doświadczeniem i wiedzą. W ramach szkolenia na wózki widłowe organizowany jest pokaz wymiany butli gazowej. Uczestnicy szkolenia na wózki widłowe będą mogli także samodzielnie takiej wymiany dokonać. Szkolenia na wózki widłowe w naszym ośrodku szkoleniowym dają możliwość zdobycia nie tylko uprawnienia na wózki widłowe, ale także dodatkowych uprawnień do wymiany butli z gazem. Na kurs operatora wózka widłowego mogą zapisać się osoby, które skończyły 18 lat.