15 lipca 2024

Obsługa wózka widłowego

Wózek widłowy i cięzarówka

W tak zwanym transporcie bliskim oraz w magazynach wykorzystywane są wózki jezdniowe, bardziej znane jako wózki widłowe. Praca przy obsłudze wózków widłowych wymaga posiadania odpowiednich uprawnień. Dlatego też bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kursy na operatorów wózków widłowych. Są one organizowane w wielu miastach, kurs na wózek widłowy poznań to oferta skierowana nie tylko do mieszkańców Poznania, ale także okolicznych miejscowości.

Kurs na wózek widłowy Poznań: dlaczego warto go zrobić?

Kurs na wózek widłowy Poznań zapewnia właściwe przygotowanie do pracy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego. Kurs na wózek widłowy Poznań to oferta skierowana nie tylko do osób, które chcą zmienić swoje kwalifikacje zawodowe, ale także do tych osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności. Nasz ośrodek szkoleniowy nabycie uprawnień do obsługi wózka widłowego, który ma napęd spalinowy.

Kurs na wózek widłowy Poznań: także u klienta

Nasz ośrodek szkoleniowy organizuje kursy na operatora wózka widłowego nie tylko w swojej siedzibie. Na życzenie klienta możemy organizujemy także szkolenia wyjazdowe. Kurs na wózki widłowe organizowany przez nasz ośrodek składa się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów. Program kursu obejmuje między innymi budowę poszczególnych typów wózków widłowych. W ramach kursu kursanci zostaną zapoznani z procedurą bezpiecznej wymiany butli gazowej w wózkach widłowych zasilanych gazem propan-butan.